golf pro všechny

golf pro všechny

Golf pro všechny

Golfový den otevřených dveří tentokrát na Hluboké

Letošní druhý den otevřených dveří se uskutečnil 28. května 2006 na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou.


driving.jpg, 14 kBPrvní akci jsme kvůli špatnému počasí zorganizovali v českobudějovickém indoor centru, nyní si již všichni mohli vychutnat, jak se hraje golf ve svém pravém prostředí - na louce pod hlubockým zámkem.


Den otevřených dveří, který je součástí projektu podpořeného z evropských fondů, je určen všem golfovým začátečníkům, ale i zájemcům, kteří o tomto sportu vědí minimum a rádi by zjistili více. "Právě to je naším cílem - přivést na golfovou stezku další zájemce," zdůraznil Antonín Loužek, manažer golfového klubu Hluboká nad Vltavou. Účastníkům bylo zapůjčeno golfové vybavení a byli pod dohledem trenérů. Seznámili se se základy hry, pravidly, golfovou etikou a samozřejmě stěžejním bylo nacvičování úderů.Veškeré náklady hradil golfový klub s přispěním grantu - vstup pro zájemce byl zdarma.


V průběhu června proběhnou ještě dvě další akce pro veřejnost. "V září je doplní golfové dopoledne, které bude součástí Jihočeských slavností vína na hlubocké zámecké vinici," informoval Jan Šmidmayer ze společnosti Ekologos, která je partnerem projektu golfových dnů.

První den otevřených dveří

Golfový klub Hluboká nad Vltavou ve spolupráci s dalšími partnery připravil 21. března 2006 Den otevřených dveří v českobudějovickém Holiday Fitness Clubu.


V rámci projektu Golf pro všechny proběhla výuka golfu pro nejširší veřejnost. Jednalo se o první ze série čtyř akcí, které jsou připravovány pro nejširší veřejnost.


Vzhledem k rozmarům počasí se organizátoři rozhodli uspořádat první akci v kryté hale českobudějovického Holiday Fitness Centra (v Českých Budějovicích na Pražské ulici). Centrum otevřelo počátkem letošního roku krytou golfovou indoor halu s nejmodernějším vybavením včetně analyzátoru golfové hry, ke kterému přibudou na podzim tohoto roku ještě dva nejmodernější golfové simulátory.


Každý zájemce, který se dopředu nahlásil, dostal během akce svého trenéra, zapůjčili jsme mu golfové vybavení, seznámili ho se základy hry, pravidly, filozofií a samozřejmě si mohl i zahrát. Organizátoři věří, že návštěvníci akcí se budou golfu dále věnovat. Budou moci dále pokračovat například na hlubockém devítijamkovém hřišti, které je přístupné veřejnosti.


Partneři akce: golfové kluby v Prachaticích, Nových Hradech a Českých Budějovicích, město Hluboká nad Vltavou, poradenská agentura G-PROJECT, s.r.o (připravila žádost o finanční příspěvek z evropských fondů) a vlastník hlubockého hřiště společnost Hluboká Invest a.s.

©2006 - 2007 WEBMADE
Webhosting tojeono.cz